YÖREMAR resmi açılışını yaptı

YÖREMAR Yöresel Ürünler Satış Noktası 04 Mayıs Perşembe günü saat 11:00’ da Iyaş Bulvar AVM’de dualarla kapılarını hizmete açtı.

2010 yılından itibaren gerçekleştirilen yöresel ürünler organizasyonlarının birikimi sonucunda ortaya çıkan yöresel ürünler satış noktası tüm Türkiye’den ürünleri tüketicilerle buluşturuyor.

Açılışa Ak Parti İl Başkanı Osman Zabun , MHP İl Başkanı İsa Yalçın, Belediye Kültür Müdürü İrfan Veli Kayacan’ nın beraberliğinde katıldığı açılış konuşmasını yapan Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ nın da yaptığı konuşma sonrasında YÖREMAR açılışı yapıldı. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz YÖREMAR Yöresel Ürünler Satış Noktası’ da İşletme sahibi Sedat Kolcuoğlu’nun bu amaca ulaştığımızın bir göstergesidir diyerek. Tüketiciler bundan böyle yüzlerce ürüne ulaşılabilir bir noktada artık 5. Şubesi ile Iyaş Bulvar AVM’de YÖREMAR Yöresel Ürünler Satış Noktası’nda bulabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YÖREMAR resmi açılışını yaptı için yorumda bulun

    YÖREMAR resmi açılışını yaptı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YÖREMAR resmi açılışını yaptı için ilk yorumu yapabilirsin.