Yenişarbademli’nin El Emeği Iyaşpark’ta

Isparta - Ocak 16, 2015 9:57 pm A A

Isparta Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi çok anlamlı bir sergiye daha ev sahipliği yapıyor. 16 Ocak Cuma saat 13.00’te gerçekleştirilen sergi açılışına başta Sayın Vali Vahdettin Özkan, Yenişarbademli İlçe Kaymakamı İhsan Erdurucan, Iyaş A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenol, Iyaşpark AVM Genel Müdürü Celalettin Çalış olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Sergide birbirinden güzel ahşap işlemeciliği, süsleme sanatı, ahşap boyama ürünlerinden oluşan ürünler bulunmakta. Yenişarbademli Kaymakamlığı KADEM projesi kapsamında açılan kurslarda Kadınlarımızın El Emeği göz nuru ile yapmış oldukları eserler Isparta IYAŞ PARK AVM Giriş Katı Sergi Salonunda 16-17-18 Ocak Cuma Cumartesi ve Pazar günleri ziyaret edilebilecek aynı zamanda ürünlerin satışları yapılacaktır.

Vali Özkan’dan Geçmiş Olsun Ziyareti

Sayın Vali Vahdettin Özkan sergi açılışının ardından Iyaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenol ile birlikte alışveriş merkezinin fast food bölümünü ziyaret ederek hem firma sahiplerine hem de müşterilere yaşanan üzücü kazadan dolayı geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Vahdettin Özkan - IYAŞ

Isparta - 9:57 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER