Yazıklar Olsun

22 Temmuz tarihinden itibaren üst akılların talimatı ile küresel savaşın bir cephesi de ülkemizde başlatılmıştır. Malumunuz teröre destek veren ülkeler hesaplaşmalarını da her zaman kendi ülkelerinden uzak tutarak yaparlar.

Şöyle ki; bunu yaparken de iç mekanizmaları da kendi çıkarları doğrultusunda organize ederler. Bunlara alışığız ama alışamadığımız şunlar;

Türkiye’nin müttefikiyiz diyerek ortaya endam gösteren ülkelere yazıklar olsun.

Terör örgütünün siyasi uzantılarını allayıp pullayıp destek veren medya gruplarına yazıklar olsun.

Tuzları kuru olup ta terör örgütünün siyasi uzantılarını meclise taşıyan Etilerdekilere, Nişantaşı’ndakilere yazıklar olsun.

İki can gitti diyerek, terörle mücadelede kullanılan mühimmatın hesabını yapan, göbeği okyanus ötesine bağlı yazar, çizer, akademisyenlere yazıklar olsun.

Terörle mücadele esnasında, terör gruplarına bilgi sızdıran güvenlikçilere yazıklar olsun.

Şehit edilen doktor, mühendis, eczacı vb. olanları, kendi meslek odalarınca, terör örgütlerini kınamayanlara yazıklar olsun.

Görevini yaparken, güvenlik güçlerine yardımcı olmayıp takoz olan bürokratlara yazıklar olsun.

Her gün şehit haberini aldığımız ülkemizde, bu dış mihrakların uşaklığını yapanların ruhları bir gün şehitlerin kanlarıyla boğulacaktır. Zalimler için yaşasın cehennem.

Ey şehitlerimiz! Sizleri toprağa değil gönlümüze gömdük. Mekânınız cennet olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yazıklar Olsun için yorumda bulun

    Yazıklar Olsun için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yazıklar Olsun için ilk yorumu yapabilirsin.