Verilecek tüm görevlere hazırız

Isparta - Nisan 21, 2017 9:17 am A A

Isparta Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Alim Çimenkaya, Turizm Haftası nedeniyle yaptığı açıklamada, ‘Ispartalı aşçılar olarak, şehrimizin turizm değerini artırmak ve şehrimizi tanıtmak için üzeremize ne görev düşüyorsa hazırız’ dedi.

Isparta’nın en aktif STK’ları arasında yer alan ISAPDER, renkli organizasyonlara imza atmanın yanı sıra şehrin tanıtımı için de yoğun çaba sarf ediyor.

Isparta Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Alim Çimenkaya, şehrin kendisine has lezzetlerini hazırlama ve sunma adına verilecek her türlü görevde yer alabileceklerini dile getirdi.

Turizm haftası nedeniyle açıklamada bulunan Başkan Çimenkaya; “Turizm bir ülkenin milli değerlerinden biridir. Bacasız sanayi olarak adlandırılır ve ülke ekonomisi için büyük önem taşır. Ülke dışından veya ülke içinden insan gruplarının tarihi, sosyal, kültürel ve doğal açıdan önem taşıyan bir bölgeye yaptıkları geziye ve bu geziden ortaya çıkan potansiyele genel olarak turizm denir. Yurt dışından gelenler dış turizm, yurt içinden gelenler ise iç turizmi oluşturur. Ekonomik açıdan turizm ülkelere büyük katkılar sağladığından, alanı da çok genişlemiştir. Bizlerde ISAPDER olarak şehrimizin tanıtımında zaman zaman rol oynuyoruz. Büyüklerimizin ve yetkililerimizin turizm ve tanıtım konusunda vereceği her türlü göreve hazırız.” dedi.

KUTLU DOĞUM ETKİNLİĞİNE DAVET

Isparta Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Alim Çimenkaya, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle 22 Nisan Cumartesi günü saat 14:00’de Belediye İşhanı önünde helva ikramında bulunacaklarını da belirterek, tüm Ispartalıları etkinliklerine davet etti.

Isparta - 9:17 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER