Verilecek tüm görevlere hazırız

Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu ile Akdeniz Aşçılar ve Pastacılar Federasyonuna bağlı olarak hizmet veren Isparta Aşçılar ve Pastacılar Derneği yöneticileri, ilimizin yemek turizminin tanıtılması için kendilerine verilecek tüm görevlere hazır olduklarını ifade ettiler.

Isparta’nın en aktif STK’ları arasında yer alan ISAPDER, renkli organizasyonlara imza atmanın yanı sıra şehrin tanıtımı için de yoğun çaba sarf ediyor. Dernek Başkanı Alim Çimenkaya, şehir turizminin gelişmesi ve tanıtılması için verilecek olan tüm görevlere hazır olduklarını ifade etti. Isparta Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Alim Çimenkaya, Turizm Haftası nedeniyle yaptığı açıklamada, ‘Ispartalı aşçılar olarak, şehrimizin turizm değerini artırmak ve şehrimizi tanıtmak için üzeremize ne görev düşüyorsa hazırız’ dedi.

Isparta Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Alim Çimenkaya, şehrin kendisine has lezzetlerini hazırlama ve sunma adına verilecek her türlü görevde yer alabileceklerini dile getirdi. Turizm haftası nedeniyle açıklamada bulunan Başkan Çimenkaya; “Turizm bir ülkenin milli değerlerinden biridir. Bacasız sanayi olarak adlandırılır ve ülke ekonomisi için büyük önem taşır. Ülke dışından veya ülke içinden insan gruplarının tarihi, sosyal, kültürel ve doğal açıdan önem taşıyan bir bölgeye yaptıkları geziye ve bu geziden ortaya çıkan potansiyele genel olarak turizm denir. Yurt dışından gelenler dış turizm, yurt içinden gelenler ise iç turizmi oluşturur.

Ekonomik açıdan turizm ülkelere büyük katkılar sağladığından, alanı da çok genişlemiştir. Bizlerde ISAPDER olarak şehrimizin tanıtımında zaman zaman rol oynuyoruz. Büyüklerimizin ve yetkililerimizin turizm ve tanıtım konusunda vereceği her türlü göreve hazırız.” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Verilecek tüm görevlere hazırız için yorumda bulun

    Verilecek tüm görevlere hazırız için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Verilecek tüm görevlere hazırız için ilk yorumu yapabilirsin.