Vali Seymenoğlu Güne Karayolları İle Başladı

Okunuyor | Vali Seymenoğlu Güne Karayolları İle Başladı
 Vali Seymenoğlu Güne Karayolları İle Başladı

684 kilometre yol ağına hizmet veren Karayolları 135. Şube Şefliği yaz mevsimi çalışmalarını tamamlayarak kış hazırlıklarına başladı. Vali Ömer Seymenoğlu, 135. Şube Şefliği makine parkını ve kış hazırlıkları için bulundurulan tuz stoklarını yerinde inceleyerek Şube Şefi Adem Aydemir ve teknik ekipten bilgi aldı.

Vali Seymenoğlu: Değerlerimizi tanıtacağız
Vali Seymenoğlu: Değerlerimizi tanıtacağız
Isparta doğal güzellikleri ile Türkiye’de önemli bir şehir. Ancak bu doğal güzelliklerin vatandaşlara tanıtılması noktasında eksiklikler yaşanıyor. Konu ile ilgili Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu önemli açıklamalarda bulundu. Vali Seymenoğlu,...

Ardından Karayolları adına Isparta’da devam eden büyük projelerden biri olan Isparta Burdur Dostluk Yolu’na geçen Vali Seymenoğlu inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.

Burdur sınırına kadar olan bölgede incelemelerde bulunan Vali Seymenoğlu, yüklenici firma yetkililerinden devam eden çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Isparta-Burdur arasındaki 24 Km’lik yolu 14 Km’ye düşürecek duble yol inşaatının yüzde 30’luk kısmı biterken, çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Vali Seymenoğlu son olarak Cumhurbaşkanımızın talimatıyla tüm Türkiye’de oluşturulmaya başlanan Millet Bahçesi projesinin Isparta’daki uygulama alanı olacak Tren Garı’nda incelemelerde bulundu, ilgililerden bilgi aldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın