Unifest ile Davraz’a ünlü yağacak

Okunuyor | Unifest ile Davraz’a ünlü yağacak

Isparta Valiliği ev sahipliğinde Davraz Kayak Merkezi’nde ilk kez düzenlenecek olan “Davraz Unifest”; üniversite öğrencilerinin buluşma noktası olacak ve Anadolu Treni 8 yıl sonra Isparta’ya gelecek.

9-11 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan festival, onlarca etkinlik ile misafirlerine unutulmaz 3 gün yaşatacak.

Eğlencenin sınırlarının zorlanacağı Davraz Unifest’e bu yıl ünlü isimler damgasını vuracak. Bu amaçla; gençlerin en gözde isimlerinden biri haline gelmiş; pek çok ünlü isimle çalışmış ve Amerika dahil birçok yurt dışı konseri düzenlemiş olan Türkiye’nin en iyi DJ’lerinden David Şaboy; benzersiz performansı ile 9 Şubat’ta Davraz Unifest’te adını bir kez daha duyuracak.

10 Şubat Salı günü ise Türkiye Gençlik Ödülleri En İyi Şarkı Kategorisi’nde aday olarak gösterilen Doğukan Manço ve Tuğba Yurt; gençlere “Sinirlerinize hakim olun” diyecek. Davraz Unifest’te bulunacak olmanın verdiği heyecanı dile getiren ikili; festivalin en görkemli konserine imza atacak. Saat 21.00’de başlayacak olan müzik ziyafeti ile gençler unutulmaz anlar yaşayacak.

Gösteriler ve Renkli Etkinlikler

Yer alacak olan onlarca etkinliğin yanı sıra; DJ Mesut Öztürk “Canlanın Sallanın” performansı ve 90’ların en beğenilen şarkılarını sergilerken, MC Mustafa Karslıoğlu da Davraz Unifest misafirlerine “Çok Canlı Show”u ile 3 gün boyunca doyumsuz yarışmalar ve showlarla eşlik edecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın