Taşeron işçilerine verilen sözün tutulmasını istedi

Okunuyor | Taşeron işçilerine verilen sözün tutulmasını istedi

MHP Isparta Milletvekili Nevzat KORKMAZ Meclis’de yaptığı konuşmasında; hafta başında TBMM’de dile getirdiği on binlerce taşeron işçisine Çalışma Bakanı tarafından verilen sözü hatırlattı ve en kısa zamanda taşeron işçi kardeşlerimizin sorununun çözülmesini istedi.

TBMM’de ki konuşmasının ardından;

“Taşeron işçilerin sorunları hakkında TBMM Genel Kurulunda yaptığım konuşmanın ardından Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonuna gidip Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Faruk ÇELİK ile bizzat görüşerek taşeron işçi kardeşlerimizin sorunlarının henüz çözülmediğini kendisine ilettim. Sayın Bakan önümüzde ki hafta sonuna kadar bir Genelge yayınlayacağını ve bu genelgede kurumların asli büro görevlerini yapan arkadaşlarımızın idari büro çalışmalarına devam edeceği hususunun yer alacağını bana ifade etti.” dedi.

Yapılan Yorumlar
 • Anonim dedi ki:

  helal olsun

 • ilker dedi ki:

  43 AY OLDU ELİMİZDEKİ YARGI KARARLARINI UYGULASINLAR SADAKA DEĞİL HAKKIMI İSTİYORUM.
  Karayolları taseron işçileri

 • cuma karakaya dedi ki:

  sayın nevzat bey çok güzel konuştunuz ama sizin kendi belediye başkanlarınızın yaptıgından haberiniz yoktur galiba burhanettin kocamaz denen belediye başkanınız şu kışgününde binlerce işçiyi kapının önüne koydu parti olarak birşey yapmadınız ozaman ne oluyor söylediginizle yaptıgınız birbirini baglamıyor biryerde yalan söylemiş oluyorsunuz bu adama dur deyin hala çıkartmalar devam ediyor

Bir Yorum Yapın