Süleyman Demirel’in 7 Haziran kararı

Isparta - Haziran 4, 2015 1:45 pm A A

Solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle tedavi gören 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, 7 Haziran’da sandık başına gitmeme kararı aldı.

Solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle 13 Mayıs’ta hastaneye kaldırılan 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, 23 gündür hastanede tedavi görüyor. Özel doktoru Aylin Cesur, 91 yaşındaki Demirel’in sağlık durumu hakkındaHabertürk’e bilgi verdi.

“ÇOK ŞÜKÜR DURUMU İYİ”

Demirel’in iyileşme sürecinin devam ettiğini, aksi bir durum olmadığını belirten Cesur, konulan ilk teşhisten farklı bir rahatsızlığın da gelişmediğini anlattı. Cesur, “Bu yıl grip salgını vardı. İyileşme süreleri oldukça uzun oluyor. O yaş grubu için normal bir süreç. Çok şükür durumu iyi” dedi.

7 HAZİRAN’DA OY KULLANAMAYACAK

Demirel’in ne zaman taburcu edileceği konusunda kesin bir planlamanın bulunmadığını ifade eden Cesur, 7 Haziran’dan önce taburcu edilmesinin ise zor olduğunu söyledi.

DAHA ÖNCE ONLARCA SEÇİM YAŞADI

Siyasi yaşama 1962 yılında, 38 yaşındayken atılan, onlarca seçim yaşayan Türk siyasetinin duayen ismi Demirel, 7 Haziran seçimlerinde bu kez sandığa gidip oy kullanamayacak.

Isparta - 1:45 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • cafersurucu@hotmail.com Haziran 5, 2015 10:55 am

    SAYIN CUMHURBAŞKANIM SENİN CANIN SAĞOLSUN.SEN YETERKİ İYİLEŞ.

SON TWEETLER