Platin Elma ödüllerinin 3.’sü veriliyor

“3. Platin Elma” ödülleri 10 Ocak Cumartesi günü Isparta’da veriliyor.

Platin Elma Ödülleri, Tarım Zirvesi Forumu ve Prestij Ödülleri töreni 10 Aralık Cumartesi günü Davraz Sirene Otel’de saat 18.00 verilecek.

Tören öncesinde saat 12.00’de “Tarım Sektöründe yeni eğilimler” forumu yapılacak. 4 oturum yapılacak forumdan sonra saat 18.00’de ödül töreni açılış seremonosi ve akşam yemeği düzenlenecek. Ödüller ise saat 21.00’de verilecek. Tören ile ilgili olarak Platin Elma Derneği tarafından yapılan açıklama şöyle:

“3. Platin Elma Ödülleri & Tarım Forumları kapsamında ulusal düzeyde forum organizasyonu düzenlenecektir. Tüm gün DHA’nın canlı yayınıyla gerçekleştirilecek, tarım sektöründen şirketlerin buluşacağı forumlarda “ Tarım sektöründe yeni eğilimler” tartışılacak ve aynı günün akşamında forumdan çıkan sonuçlar manifestoya dönüştürülecektir.

Oluşturulacak manifestoya sizinle birlikte imza atmak, tarım sektörüne yapılacak bu değerli katkıda sizinle birlikte olmaktan büyük onur duyuyoruz.

10 Ocak 2015 günü Isparta’nın kayak merkezinde bulunan Davraz Sirene Hotel de yapılacak etkinlik programı TGRT Haber’den yayımlanacaktır. Etkinlik Programının yayınlanacağı tarih ve saat www.platinelmaodulleri .org adresinden sizlere aktarılacaktır.

Açılış Seronomisi 18.00’de akşam yemeğiyle eş zamanlı başlayacak hemen sonra 21.00’de start alacak ödül törenini Hilal Ergenekon sunacaktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Platin Elma ödüllerinin 3.’sü veriliyor için yorumda bulun

    Platin Elma ödüllerinin 3.’sü veriliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Platin Elma ödüllerinin 3.’sü veriliyor için ilk yorumu yapabilirsin.