Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Isparta’da

Okunuyor | Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Isparta’da

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 18 tesisin temel atma töreni için Isparta’ya geldi.

Eroğlu, ilk olarak Vali Şehmus Günaydın’ı makamında ziyaret etti. Daha sonra valiliğin toplantı salonunda gazetecilere açıklamalarda bulunan Eroğlu, her gelişte yeni müjdeler verdiğini hatırlattı. Daha önce verdikleri 562 milyon liralık 79 müjdenin büyük bir kısmının gerçekleştiğini ifade eden Eroğlu, “Şeffaf ve sözünün eri bir hükümetiz, verdiğimiz sözü sonuna kadar takip eder ve yerine getiririz. Şimdi ise yaklaşık 400 milyon liraya mal olacak 28 müjdeyle geldik. Bunları da en kısa sürede tamamlayıp Ispartalıların hizmetine sunacağız.” şeklinde konuştu.

Isparta Belediye Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ı da makamında ziyaret eden Eroğlu, daha sonra AK Parti İl Başkanlığına geçti.

Burada partililerine seslenen Eroğlu, Ispartalıların anayasa değişikliği referandumunda “Evet” mührünü basacaklarına inandığını belirterek, “Referandumla ilgili büyük bir hazırlık içerisinde olduğunuzu görüyorum. Referandumda Isparta’dan en az yüzde 70-75 oranında ‘Evet’ oyunun çıkmasını sizden rica ediyorum. Anayasa değişikliği referandumu, tarihimizin çok önemli bir dönüm noktası. Kapı kapı dolaşarak, halkımıza referandumun ülkemizin geleceği için ne denli önemli olduğunu anlatacağız.” diye konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın