Orman Bölge sektör temsilcilerini toplandı

Isparta - Şubat 7, 2014 1:37 pm A A

Orman Bölge Müdürlüğü’nde Isparta’da faaliyet gösteren kereste sektörü temsilcileri ile orman emvallerinin üretiminde talep edilen konular, değişen piyasa şartlarına uyum, dikili satışlar ve sektörün beklentileri ile ilgili istişare toplantısı düzenlendi. Orman Bölge Müdürü Mustafa Değirmenci başkanlığında yapılan toplantıya Bölge Müdür Yardımcıları İsmet Erol, Osman Zeki Eryiğit, İşletme Pazarlama Şube Müdürü Necip Büyükyıldırım, Batı Akdeniz Keresteciler ve Ambalajcılar Derneği Yönetim Kurulu başkan ve üyeleri ile kereste sektörü temsilcileri katıldı.

Açılışta konuşma yapan Isparta Orman Bölge Müdürü Mustafa Değirmenci; “Bölge Müdürlüğümüz açısından, üretilen orman emvallerini satın alarak iç ve dış piyasanın ihtiyaçlarının karşılanmasında büyük rol oynayan sizlerin görüş ve istekleri önemli. Modern ve sağlıklı bir orman işletmeciliği ile kaliteli emval üretimi gerçekleştirmek ayrıca sosyal ormancılık hedeflerini tam uygulamak için bu tür toplantıları yapıyoruz. Davetimize iştirak etmeniz bizleri son derece sevindirdi. Sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Dikili ağaç ve depodan satış politikaları, emval üretiminde kalite ve standardizasyon, piyasa talepleri, Orman Kanunun 34. Maddesi uygulamaları ana konu başlıklarının değerlendirildiği toplantıda, kereste sektörü temsilcileri karşılaşılan sorunlar ve taleplerini ileterek, toplantı yapılması ile ilgili memnuniyetlerini belirtti.

Isparta - 1:37 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER