NE ZORMUŞ !

Ne zormuş Dünya coğrafyasında TÜRK olmak.

Hep Çile, Göz Yaşı, Dert hep sana, inandığın yolda yürürken münafık yanı başın da, Türk İslam Coğrafyasında yaşanan bunca acı çile ile ağlamak senin kaderin çünkü sen sen olmadıktan sonra , titreyip kendine dönmedikten sonra kısacası sen kendin olmadıktan sonra bu acılar, çileler yaşamak zorunda kalacaksın.

Aşmak kolay mı kolay ama sen kendi gücüne ve varlığına inanmak ve öyle yaşamak durumundasın süslü sözlere değil, hak sözlere inanarak hak yolunda davan için yürümelisin.

Türk islam coğrafyasındaki kan ve göz yaşını dikkate alarak Türklük gurur ve şuuru, İslam ahlak ve fazileti ile hareket ederek her türlü siyonizme kapitalizme ve emperyalizme hizmet edenlerin sebetaistlerin süslü sözlerine inanmadan doğru bildiğin yolda hedefe varıncaya kadar, durmadan yorulmadan yürümelisin. Titreyip kendine gelmelisin. Dünya daki 250 milyon soydaşımız, gardaşımız bizlerden çıkacak sese kulak kabartmaktadır.
Bunları yapan yok mudur. Elbette vardır ama sesi gür çıkmasına rağmen yayınlara verilmemek kamu oyuna duyurulmamak için büyük uğraş ve çaba sarf edilmektedir.

Anadolu daki 1000 yıllık kardeşliğimizi ve akrabalığımızı bozmaya çalışanlara karşı dikkatli ve uyanık olmalıyız.
Ey oğul İnsanı Yaşat ki devlet yaşasın” anlayışı ile Biz Türk Milleti olarak insan odaklı yaşayışımızdan dolayı birebir çalışma yaparak yaşananları ve bizleri bekleyen tehlikeleri anlatmalıyız ki. Bu bizlerin aslı sorumluluklarımızı ve görevlerimizi yerine getirmiş olalım.

Türkün Türkten başka dostunun olmadığını bilmelisin.

Öyle ise Kardeşim “Titre ve Kendine Dön” kendi gücünü ve kudretini bil.

“Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur”

Diyorum ki.

“Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme”

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. NE ZORMUŞ ! için yorumda bulun

    NE ZORMUŞ ! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak NE ZORMUŞ ! için ilk yorumu yapabilirsin.