KOSGEB’den 6 firmaya destek

KOSGEB, markalaşmak ve kurumsallaşmak isteyen işletmelere hibe desteği için çağrıya çıkmıştı. Bugün sevindirici gelişme geldi. Isparta’da 6 firmanın projesi kabul edildi. Önemli desteklerden yararlanacak 6 firma, en büyük olmaya aday…

KOSGEB, markalaşmak ve kurumsallaşmak isteyen işletmelere hibe desteği sağlayacak. Isparta KOSGEB İl Müdürlüğü de bu doğrultuda hibe desteği vermek için çağrı yapmıştı. Isparta’dan aralarından Rosense’nin de bulunduğu toplam 6 firmanın proje başvurusu kabul edildi.

KOSGEB İl Müdürü Yurdun Yıldırım markalaşma desteği ile ilgili yaptığı açıklamada “kurumsallaşma ve markalaşma hedefi ile firmalar tarafından başvurular yapıldı. Bu başvurulardan 6 tanesi Ankara’da düzenlenen kurul komisyonunda kabul edildi. Bunlar içerisinde Rosense gibi Isparta’nın önde gelen firmaları da var. Bu 6 firmanın kurumsallaşma ve markalaşma projeleri desteklenecek. Isparta’mıza hayırlı olsun” dedi.

Kurumsallaşma ve markalaşma projeleri kabul edilen firmalara %50 hibe desteği sağlanacağına dikkat çeken KOSGEB İl Müdürü Yurdun Yıldırım Tırmalar belirlediği hedef kapsamında yapacağı faaliyetler için harcayacağı rakamın %50’sini hibe desteği olarak alabilecek. Bunun içinde eleman istihdamı, tanıtımlar, danışmanlık hizmetleri, makine teçhizat alımı gibi destekler var” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KOSGEB’den 6 firmaya destek için yorumda bulun

    KOSGEB’den 6 firmaya destek için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KOSGEB’den 6 firmaya destek için ilk yorumu yapabilirsin.