Iyaşpark’tan Sezon Defilesi!

Isparta Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi ve Paguk işbirliği ile organize edilen Sezon Defilesi 20 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00’da gerçekleştirildi. AVM’de bulunan çeşitli firmaların yaz sezonu koleksiyonlarının tanıtıldığı defile de birbirinden renkli kombinler yer aldı. Modayı yakından takip etmek isteyen herkes Iyaşpark AVM de sergilenecek sezon defilesini ilgiyle izledi.

Iyaşpark Alışveriş Merkezi zemin katta yapılan defileye her sezon olduğu gibi bu sezonda katılım yüksek oldu. Defilede renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Firmaların renkli kreasyonları ilgiyle izlendi.

Özellikle gelinlik modelleri izleyenler tarafından beğeni kazandı. Sunuculuğunu Mert Karacan ve Hicran Yıldız ’ın yaptığı defile de ayrıca Süleyman Demirel Üniversitesi Moda ve Tasarım Kulübü öğrencilerinin hazırladığı kombinler de yer aldı. Hazırlanan kombinlerin modelliği yine üniversite öğrencileri tarafından yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Iyaşpark’tan Sezon Defilesi! için yorumda bulun

    Iyaşpark’tan Sezon Defilesi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Iyaşpark’tan Sezon Defilesi! için ilk yorumu yapabilirsin.