Iyaşpark AVM’de 5.yıl kutlaması

Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 5’inci hizmet yılını geride bırakmanın kıvancını, düzenlenen  etkinliklerle kutluyor.

29 Ocak 2010 yılında Isparta’nın ilk alışveriş merkezini açarak hizmete başlayan Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi 5.yıldönümü kutlamalarını, birbirinden renkli etkinlik ve gösterilerle kutluyor.
29 Ocak Perşembe günü saat 12.30’da pasta kesimi ve kokteyl ile başlayacak kutlamalar gün boyunca otantik show gösterileri, balon show gösterileri, ilizyon gösterileri, yöresel folklör gösterileri ile devam edecek. Saat 20.00’de gerçekleştirilecek olan muhteşem havai fişek gösterisi ile kutlamalar sona erecek.

Ayrıca AVM firmaları da  yıldönümüne özel hazırladıkları sürpriz indirimlerle sizleri bekliyor olacak.

Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Celalettin Çalış Iyaşpark’ın 5. yıl dönümünü halkla beraber kutlamaya hazırlandıklarını belirterek, “Beş yıl önce Iyaşpark AVM açıldığından beri ortalama 23 milyon ziyaretçi kitlesine ulaşmış bulunmaktayız. Iyaşpark, Isparta’nın markası olmuştur. Marka olmada en büyük katkı elbette ki çalışanlarımıza ve müşterilerimize aittir bu vesile ile emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Bu bütün halkımızla ve çalışanlarımızla beraber kutlayacağımız bir başarıdır. Tüm halkımızı, kiracılarımızı ve çalışanlarımızı 29 Ocak Perşembe günü saat 12.30’da Iyaşpark AVM’de kutlamalarımıza bekliyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Iyaşpark AVM’de 5.yıl kutlaması için yorumda bulun

    Iyaşpark AVM’de 5.yıl kutlaması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Iyaşpark AVM’de 5.yıl kutlaması için ilk yorumu yapabilirsin.