Iyaş AVM’de Pazar Keyfi

Isparta - Nisan 4, 2014 5:23 pm A A

Iyaşpark AVM’ de yepyeni bir konsept başladı. Isparta’nın ilk ve en büyük alışveriş merkezi olan Iyaşpark AVM’yi ziyaret eden müşterilere keyifli zamanlar geçirmelerini sağlamak amacıyla“AVM’de Pazar Keyfi” programı yapılıyor. Program, eğitici, yarışma ve magazin programı konseptini taşımakta.Marka Medya Yayıncılık ve Iyaşpark AVM işbirliği ile düzenlenen program her Pazar yayınlanmaya devam ediyor.Program uydudan yayın yapmakta olan Isparta’nın yerel kanalında Pazar günleri saat 10.00’da yayına giriyor ve bir saat boyunca herkesi ekrana bağlıyor.

Ayrıca haftanın iki günüde programın tekrarı yayınlanıyor.Program içeriğinde İYAŞPARK AVM ziyaretçileri ile röportaj esnasında sorularla yarışması teklif ediliyor ve kabul eden 2 vatandaş ile oturulup konu başlığı üzerinde seçim yapmaları isteniyor.

Seçilen konu başlıklarından 5’er soru ile vatandaşlar birbiri ile yarışarak yarışma sonucunda sürpriz hediyeler kazanıyorlar. Programın sunuculuğunu yapan Mert Karacan eğlenceli sunumu ve esprili yaklaşımlarıyla hem yarışmacılara hemde ekranları başında programı izleyenlere bir saat boyunca keyifli anlar yaşatıyor.

Isparta - 5:23 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER