ITB’nin ilk iftar programı Yalvaç’ta gerçekleştirildi

Okunuyor | ITB’nin ilk iftar programı Yalvaç’ta gerçekleştirildi

Isparta Ticaret Borsası’nın geleneksel olarak düzenlediği iftar programlarının ilki Yalvaç’ta gerçekleştirildi.
İftar programı öncesi Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Yalvaç Kaymakamı Aytekin Yılmaz ve Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’ye nezaket ziyaretinde bulunarak, Yalvaç İlçesinin ekonomik ve sosyal durumu hakkında görüş alışverişinde bulundular. Bu görüşmeler akabinde Yalvaç ilçesinde bulunan üyelerle bir dizi ziyaret gerçekleştirilerek sorunları ve istekleri dinlendiler.

Yalvaç İlçesinde düzenlenen iftar yemeğine ev sahibi olarak Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Adar, Meclis Başkanı Nuri Selçuk, Meclis Başkan Yrd. M. Ali Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Hasan Hüseyin Özdemir, Yönetim Kurulu Üyesi Ruhi Danacı, Meclis üyeleri; Ertuğrul Siyah ve Necati Türedi misafirlerini kapıda karşıladı. Programda ise, Yalvaç Kaymakamı Aytekin Yılmaz, Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, Gelendost Belediye Başkanı Mehmet Sezgin, Yalvaç Garnizon Komutanı Jan.Üst. Yusuf Tuğrul Karaatlı, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dirik, Meclis Başkanı Fevzi Üncü, Yalvaç İlçe Müftüsü Abdulkadir Çakıl ile çok sayıda kurum müdürü, STK başkanları ve üyeler yerlerini aldılar.

İftar yemeğinin ardından, davetliler ile birlikte istişareler yapıldı. Toplantıda, Gelendost ve Yalvaç ilçelerinin içinde bulunduğu ekonomik koşullar, üretim ve ticaretle ilgili yaşanan sıkıntılar hakkında değerlendirmeler yapıldı. Program, iyi dilek ve temennilerle sonu buldu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın