“Isparta’daki kuaför ve berberlerin hiçbirinde pozitif vaka görülmemiştir”

Normalleşme süreci kapsamında 11 Mayıs tarihinde berber, kuaför ve güzellik salonları yeniden faaliyete geçti. Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural konu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Isparta’daki kuaför ve berberlerin hiç birinden pozitif vaka görülmediğinin altını çizen Başkan Tural, “Vatandaşlarımız rahat olsun” dedi.

Isparta’da berber ve kuaförlere kovid-19 testi yapılıyor

Isparta’da berber ve kuaförlere kovid-19 testi yapılıyor. Testler 18 Mayıs Pazartesi günü sona erecek.

Camiler, düğün salonları, kafeler ne zaman açılacak?

Koronavirüs salgınıyla mücadelede önemli bir başarı gösteren Türkiye’de önümüzdeki 5 ayda tamamen normalleşme hedefleniyor. İşte camiler, çay bahçeleri, kafeler, düğün salonları, spor salonları gibi kritik noktaların açılış tarihlerine ilişkin son ayrıntılar ve kritik tarihler…

Şarkikaraağaç’ta bir yerleşim yerinde süre sona erdi, Beyköy’de süre uzatıldı

Şarkikaraağaç ilçesine bağlı Çarıksaraylar beldesinde korona virüs vakalarının görülmesinin ardından uygulanan karantina, bugün itibariyle sonlandırıldı. İlçeye bağlı Beyköy’de ise karantina süresi tedbir amaçlı 3 gün daha uzatıldı.

  • Ana Sayfa
  • Isparta
  • “Isparta’daki kuaför ve berberlerin hiçbirinde pozitif vaka görülmemiştir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. “Isparta’daki kuaför ve berberlerin hiçbirinde pozitif vaka görülmemiştir” için yorumda bulun

    “Isparta’daki kuaför ve berberlerin hiçbirinde pozitif vaka görülmemiştir” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak “Isparta’daki kuaför ve berberlerin hiçbirinde pozitif vaka görülmemiştir” için ilk yorumu yapabilirsin.