Isparta’da feci kaza : 4 yaralı

Isparta – Antalya Karayolu Sav çıkışında iki aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada 4 kişi yaralandı.

Pikap aracın sürücüsüyle birlikte araçta bulunan Aykut Çakmak (30) ve İsmail Öcal (55) yaralı olarak Isparta Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hurdaya dönen diğer aracın sürücüsü ise araçta sıkıştı. İki bacağı sıkışan ve bir bacağında kırık tespit edilen sürücünün araçtan çıkarılması için Isparta Belediyesi İtfaiye ekipleri büyük çaba sarf etti.

İki bacağı da sıkışan ve bir bacağında kırık tespit edilen sürücünün çıkarılması için yan yatan aracın tavanı makasla kesildi. Koltukla direksiyon arası mekanik araçlar sayesinde genişletilerek bir saat süren çalışmanın sonunda çıkarılan sürücü sedyeye alınarak ambulansa konuldu. Yaralı sürücü Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Sürücünün kurtarılması sırasında dar ve kaygan yolda başka kazaların meydana gelmemesi için ekipler kontrollü geçişe izin verirken, trafik akışında zaman zaman tıkanmalar oldu.

kaza1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Isparta’da feci kaza : 4 yaralı için yorumda bulun

    Isparta’da feci kaza : 4 yaralı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Isparta’da feci kaza : 4 yaralı için ilk yorumu yapabilirsin.