Isparta’da Bayramlaşma Töreni

Isparta’da Ramazan Bayramı’nın birinci günü protokol bayramlaştı.
Isparta - Haziran 26, 2017 12:41 am A A

Isparta’da protokol bayramlaşması Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Bayramlaşma programına ,TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, İl Genel Meclisi Başkanı Ali Bolat ve vatandaşlar katıldı.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı, Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç “Bugün Ramazan Bayramını idrak ediyoruz. Birlik beraberlik içinde huzurlu bir ortam içinde bayramı hep birlikte geçiriyoruz. Allah bu aziz milleti her türlü şer odaklarından hain çetelerden muhafaza eylesin. Bayramlar güzel günler. Birlik beraberlik hoşgörü ortamı. Bunun da kardeşliğimize vesile olmasını Rabbimden temenni ediyorum.” dedi.

Ak Parti İl Binasında saat 11.00 – 12.00 arasında da yapılan bayramlaşma programına Ak parti İl Başkanı Av. Osman Zabun, TBMM plan bütçe komisyonu Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç, merkez ilçe Başkanı Ömer Parlak, İl genel meclis Başkanı Ali Bolat, Gönen Belediye Başkanı Ahmet Doğan, Güneykent Belediye Başkanı Fahretdin Gözgün, İl genel meclis üyeleri ve belediye meclis üyeleri ile parti teşkilatları ve Ak parti gönüllüleri katılarak bayramşalarak hasret giderdiler.

İl Başkanı Av. Osman Zabun, “ Ramazan ayı boyunca gerçekleştirdiğimiz halkımızla iç, içe ve birlikte olma geleneğimizi bayramda da sürdürmek istedik. İslam Aleminin bu en özel ve en güzel günlerinden biri olan Ramazan Bayramında teşkilatlarımızla ve halkımızla birlikte olmak çok mutluluk vericidir” dedi.

Isparta - 12:41 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER