Isparta kafeler caddesinde avukata bıçaklı saldırı

Isparta - Şubat 21, 2017 9:04 am A A

Isparta’da tartıştığı avukatı sol göğsünden bıçakla yaralayan D.E. polis tarafından gözaltına alındıktan sonra sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Olay dün sabah saat: 07:30 sıralarında Isparta Kafeler Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya göre İstanbul Barosu’na kayıtlı avukat A.Y ile D.E henüz belli olmayan bir nedenle tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından D.E. Avukat A.Y’yi sol göğsünden bıçaklayarak yaraladı. Yaralı olay yerine sevk edilen ambulans ile hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralı avukat A.Y’nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

OLAYIN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ

Avukat A. Y. yönelik saldırı sonrası Isparta Barosu Başkanı Gökmen Gökmenoğlu’nda açıklama geldi. Gökmenoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Öncesinde Isparta Barosuna Kayıtlı olan, İstanbul Barosu Avukatlarından Meslektaşımız Av. Ahmet Yurdanur bu gün Kafeler Caddesin de bıçaklı bir saldırıya uğramış olup öncelikle kendisine acil şifalar dileriz. Olayın takipcisi olacağız. Bıçaklı saldırıyı lanetliyor.Meslektaşımıza tekrar acil şifalar diliyoruz. Şu anda sağlık durumu iyi olup Isparta Devlet hastanesi Göğüs Bölümündedir.Sağlık İl Müdürümüz ve ilgililer ile görüşülmüş olu tekrar geçmiş olsun diyoruz” dedi.

Isparta - 9:04 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER