“Isparta, 1999-2004’te çok önemli 2 kayıp yaşadı”

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Kanal 32’de canlı olarak yayınlanan programa konuk oldu. Isparta’da yapımı yılan hikayesine dönen Ticaret ve Kültür Merkezi inşaatına ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Başkan Başdeğirmen, ” Isparta, 1999-2004’te çok önemli 2 kayıp yaşadı. Bunlarda biri hafif raylı sistem diğeri Mehmet Aybatılı Başkanımızın halk pazarı projesine devam edilmemesidir. Şayet devam edilseydi Türkiye’nin en zengin ve en fazla gayrimenkulü olan belediyesi olacaktık. ”

BAŞDEĞİRMEN’DEN FLAŞ AÇIKLAMA

Isparta Belediye Başkanı Başdeğirmen, programda ITKM inşaatının yeniden başlaması için yüklenici firmaya atanan kayyum heyeti ile birlikte hazırlanan protokol ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Başdeğirmen, AK Parti’nin ‘evet’ oyu ile meclisten geçen protokolde yüklenici firmaya ait 70 dükkanın devredilmesine ‘ret’ oyu veren MHP’nin 2018’de aynı şekilde protokol hazırladığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. “Isparta, 1999-2004’te çok önemli 2 kayıp yaşadı” için yorumda bulun

    “Isparta, 1999-2004’te çok önemli 2 kayıp yaşadı” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak “Isparta, 1999-2004’te çok önemli 2 kayıp yaşadı” için ilk yorumu yapabilirsin.