İlter’den üyelere önemli mesaj

Isparta - Ocak 25, 2014 4:02 pm A A

Yarın yapılacak olan Isparta Madeni İş Esnaf ve Sanakatları Odası Genel Kurulu’na Başkan Adayı olan Mehmet İlter, seçim öncesi önemli mesajlar verdi. İlter, verdiği sözleri tutamadığı takdirde görevi kendiliğinden bırakacağını söyledi. Isparta’nın en büyük meslek örgütlerinden biri olan Madeni İş Esnaf ve Sanatkârları Odası yarın seçim heyecanı yaşayacak. Mevcut Başkan İsmail Uygun’un yanı sıra 40 yıldır ilimizde esnaflık yapan Mehmet İlter de başkanlık için yarışacak. Seçime saatler kala üyelere seslenen İlter, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

‘’VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTAMAZSAK BIRAKIRIZ!’’

Öncelikle Ispartalı olmadığı için eleştirildiğini ancak yıllardır Isparta’da çalışıp burada kazandığını ifade eden İlter, ‘’Ben çoğu Ispartalıdan daha Ispartalıyım’’ dedi. Bu tür polemiklerle şahsının yıpratılmaya çalışıldığını ifade eden İlter, şunları söyledi; ‘’1974 Niğde doğumluyum. 40 yıla yakın bir süredir Isparta da esnaflık yapmaktayız. Baba mesleğimiz olan Hurdacılık işletmesini halen devam ettirmekteyim.

‘’ELİMİ DEĞİL BAŞIMI TAŞIN ALTINA KOYACAĞIM’’

Ben ve yönetimim olarak bir şehrin çimentosunu oluşturan sanayi esnafımızın sorunlarını azaltmak yerine daha da çoğaldığını bizlerin de bu taşın altına elimizi koymamız gerektiğini, hatta gerekirse başımızı da koyarak bu sorunların çözümüne katkı sağlayacağımıza inandığımdan aday oldum. ‘İnanmak başarmanın yarısıdır’ atasözünden yola çıkarak bizlere görev verildiğinde Oligarşik bir anlayış yerine tüm esnaf arkadaşımızın itibar gördüğü bir anlayışı hâkim kılacağız. Sorunları biliyoruz. Sorunların çözümünde başarılı olamazsak bir sonraki seçimlerde tekrar aday olmayacağımızı ben ve ekibim adına taahhüt ediyoruz.

‘’DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM’’

Yarın yapılacak olan seçimlerde bizlere hizmet etme yolunda desteklerinizi bekler, seçimlerin Ispartamıza ve esnafımıza hayırlar getirmesini temenni ederim.’’

Isparta - 4:02 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER