• DOLAR
  3,7861
  % 0,32
 • EURO
  4,6420
  % 0,30
 • ALTIN
  162,6307
  % 0,12
 • BIST
  $11.021
  % -5,38
Yalvaç cinayeti Müge Anlı’nın programında (Video)

Yalvaç cinayeti Müge Anlı’nın programında (Video)

Isparta’nın Yalvaç ilçesinde yaşanan cinayetin ardından gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. Nurettin Gider’in eşi Kezban Gider Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına katıldı, Yalvaç Belediye Başkanı Tekin Bayram ise programa telefon ile bağlandı.Nurettin Gider’in eşi Kezban Gider Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına katıldı. Geçtiğimiz günlerde işlenen cinayetle ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Yalvaç Belediye Başkanı Tekin Bayram’da canlı yayına telefonla bağlandı.

Dünya basınında bile yer alan “kesik baş cinayeti”nin yankıları hala devam ediyor. Cinayetle ilgili çıkan yeni söylemler, gündemi meşgul etmeyi sürdüyor. Geçtiğimiz günlerde cinayete kurban giden Nurettin Gider’in eşi Kezban Gider, “İkisini şevişirken yakaladım” sözleriyle gündeme bomba gibi düşmüştü. Son olarak da ATV’de yayınlanan Müge Anlı’nın programına konuk olan Kezban Gider, “Eşimin cinayeti tek kişilik değil, birden fazla kişiyle ve planlanmış bir cinayetti.” diyerek yeni bir gündem oluşturdu. Kezban Gider ”Eşimin cinayeti tek kişilik değil birden fazla kişiyle ve planlanmış bir cinayetti. İlişkileri zorla değil her iki tarafın da rızasıyla oldu.Ben eşimi çok sevdim gerekirse çocuğuna da bakarım.” diye konuştu.

BAŞKAN TELEFONLA BAĞLANDI

Yalvaç’ın Koruyaka Köyü’nde işlenen cinayetle ilgili yaptığı açıklamalarla tepki toplayan Yalvaç Belediye Başkanı Tekin Bayram, ATV’de yayınlanan Müge Anlı’nın programına telefonla bağlanarak sözlerinin yanlış anlaşıldığını ve cinayetin arkasında olmadığını ifade etti. Öldürülen Nurettin Gider’in eşi ve akrabalarının katıldığı programda kendisiyle canlı telefon bağlantısı kurulan Tekin Bayram, katilin hak ettiği cezanın yargı tarafından verilmesi gerektiğini söyledi.

http://www.youtube.com/watch?v=TNZC974r3cw

http://www.youtube.com/watch?v=6jj9qPZeBDw

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
cinayeti Video Yalvaç

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?