Okul hizmetlisi 13 yaşındaki kızı taciz etti

13 Ocak 2012 Cuma, 12:26
okul_hizmetlisi_13_yasindaki_kizi_taciz_etti_h22214

Isparta’nın Eğirdir ilçesi İrfan Kaynak İlköğretim Okulu’nda, hizmetli olarak çalışan bir kişi C.Y. isimli öğrenciye elle tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.Henüz Isparta ile ilişiği kesilmeyen Milli Eğitim Müdürü Tacettin Yılmaz Akdeniz Gazetesi’ne olayı doğruladı ve “dilerim bir yanlışlık vardır, doğru olmamasını ümit ederim” dedi.

Eğirdir ilçesi İrfan Kaymak İlk Öğretim Okulu’nda 13 yaşındaki C.Y. isimli öğrenciye tacizde bulunduğu iddia edilen hizmetlilerden 40 yaşındaki Ahmet N. tutuklanarak Cezaevine gönderildi.

İddilara göre anne, 13 yaşındaki kızı C.Y.’yi banyo yaptırıken vücudunun çeşitli bölgelerindeki morlukları fark etti. C.Y.’annesinin izlerin nasıl olduğunu sorması üzerine yaşadıklarını anlattığı iddia edildi.

Annesiyle birlikte okula giden C.Y.’ nin konuyu nöbetçi öğretmene aktardığı, öğretmenin ise okul müdür ile olayı paylaştığı ve polisin okula gelerek Ahmet N.’yi gözaltına aldığı ifade edildi.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*