• DOLAR
  3,7789
  % 0,55
 • EURO
  4,6708
  % 0,13
 • ALTIN
  163,0614
  % -0,34
 • BIST
  $11.659
  % 5,66
Mustafa Ceceli konseri salı günü Eğirdir’de

Mustafa Ceceli konseri salı günü Eğirdir’de

Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, Su Şenlikleri ve Triatlon Müsabakaları öncesinde halka açık olarak organize edilen konsere bütün vatandaşları davet etti. 13Ağustos 2013 Salı akşamı yapılacak konser programı Eğirdir Kale Meydanı’nda gerçekleşecek.Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, Su Şenlikleri ve Triatlon Müsabakaları öncesinde halka açık olarak organize edilen konsere bütün vatandaşları davet etti. 13Ağustos 2013 Salı akşamı yapılacak konser programı Eğirdir Kale Meydanı’nda gerçekleşecek.

Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, Tarihî Kale Meydanı’nda gerçekleşecek büyük konsere bütün vatandaşların davetli olduklarını belirtti. Başkan Özmeral, “Triatlon Federasyonu ile işbirliği içerisinde yaptığımız Triatlon Müsabakaları ve Su Şenlikleri kapsamında tertiplediğimiz konser programı bu yıl da gerçekleşecek. Halka açık konserimize çevre il ve ilçelerimiz dâhil olmak üzere saygıdeğer bütün halkımızı bekliyoruz.” dedi.

Türkiye’nin meşhur sanatçılarından Mustafa Ceceli, yeni albümü ile gündeme gelen Murat Tekyıldız ve TRT’nin önemli sanatçılarından Figen Biricik 13 Ağustos 2013 Salı akşamı Eğirdir’de konser verecek

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?