IGC Yönetimi: “Sorunların çözülmesini istiyoruz”

Türk Demokrasi olgusunun mihenk taşı olan basın çalışanlarının, 24 Temmuz Basın Bayramını kutlayan Isparta Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri, yıllardır çözülmeyen sektör sorunlarının biran önce çözüme kavuşması için başta Ispartalı siyasetçiler olmak üzere ülke siyasetçilerine çağrıda bulundular.

24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle yapılan açıklamada özgürlüklerden, diğer konulara birçok sorunun giderilmesini isteyen Isparta Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri, bu konuda en büyük desteği siyasetçilerden beklediklerini ancak yıllardır beklenen sonuca ulaşamadıklarını ifade ettiler.

Isparta’da görev yapan tüm basın çalışanlarının bu anlamlı gününü kutlayan IGC Yönetimi şu görüşlere yer verdi; “Türk Basınında Sansürün Kaldırılışının 107. Yıldönümü vesilesiyle, ilimizde duyarlı, sorumlu ve özverili şekilde bir kamu hizmetini yerine getiren değerli basın mensuplarının “24 Temmuz Basın Bayramı”nı kutlarız. Yerel medyanın güçlenmesi adına çalışmalarımız aralıksız olarak sürecektir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. IGC Yönetimi: “Sorunların çözülmesini istiyoruz” için yorumda bulun

    IGC Yönetimi: “Sorunların çözülmesini istiyoruz” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak IGC Yönetimi: “Sorunların çözülmesini istiyoruz” için ilk yorumu yapabilirsin.