Gazimize anlamlı ziyaret

Çiçekpınar kasabası nüfusuna kayıtlı Gazi Uzman Çavuş Eyüp Çetin Şırnak Cizre’de bir operasyon sırasında terör örgütü mensuplarıyla girdiği mücadele sonucunda yaralanarak gazi olmuştu.Tedavisi evinde devam eden Gazi Uzman Çavuş Eyüp Çetin’i Şarkikaraağaç Kaymakamı İbrahim Gültekin,Şarkikaraağaç Belediye Başkanı İsa Çarkacı, Çiçekpınar Belediye Başkanı Derviş Açar İlçe Jandarma Komutanı Yaşar Doğu,Emniyet Amiri ve İlçe Müftüsü evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

İlçe protokolünün kendilerini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazi Uzman Çavuş Eyüp Çetin “Sayın Kaymakamım ve Belediye Başkanlarım başta olmak üzere beni ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten , Garnizon komutanıma, Emniyet müdürüme ve ilçe müftümüze çok teşekkür ediyorum. Ziyaretinizle beni onurlandırdınız. Vatan toprağına şehit düşen silah arkadaşlarıma Allah’tan rahmet ailelerine sabır dilerim. Benim gibi gazi olan arkadaşlarıma acil şifalar diliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Gazimize anlamlı ziyaret için yorumda bulun

    Gazimize anlamlı ziyaret için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gazimize anlamlı ziyaret için ilk yorumu yapabilirsin.