Çarkıfelek dönüyor, anneler kazanıyor

Iyaşpark AVM ve Iyaş Bulvar AVM, 13 Mayıs Anneler Günü’ne özel Çarkıfelek yarışmasıyla ziyaretçilerine hediyeler dağıtıyor, üstelik yarışmaya katılan hiçbir anneyi eli boş göndermiyor.

Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Isparta Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ev sahipliği yaptığı eğlenceli etkinliklere Anneler Günü’nde gerçekleştireceği Çarkıfelek yarışmasıyla devam edecek. Yarışmanın bir ayağı da Iyaş Bulvar AVM’de gerçekleşecek.

Firmaların sponsorluklarıyla 13 Mayıs Pazar günü 10.00 ile 15.00 saatleri arasında Iyaşpark AVM’de 16.00-23.00 arasında ise Iyaş Bulvar AVM’de gerçekleştirilecek. Çarkıfelek yarışması, hem heyecanlı anlara sahne olacak hem de annelerimize birbirinden güzel hediyeler dağıtacak. Etkinlik kapsamında, 150 TL ve üzeri alışveriş yapan anneler faturalarıyla birlikte etkinlik alanına gelerek çarkı bir kez çevirme hakkına sahip olacak. Böylece dijital ekranda yer alan hediyelerden birini, bastığı butonla kendisi seçmiş olacak. Yarışmaya katılan herkes, evine yüzlerce sürpriz hediyeden birini kazanmış olarak dönecek. Farklı etkinlikleriyle bölgenin çekim merkezi olan Iyaşpark AVM ve Iyaş Bulvar AVM eğlenceli Çarkıfelek yarışmasıyla Anneler Günü’nü unutulmaz kılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çarkıfelek dönüyor, anneler kazanıyor için yorumda bulun

    Çarkıfelek dönüyor, anneler kazanıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çarkıfelek dönüyor, anneler kazanıyor için ilk yorumu yapabilirsin.