Çapraz : Terör örgütü üyeleri Isparta’ya gelebilir

Isparta Ülkü Ocakları Başkanı Akif Çapraz Isparta’ya terör örgütü üyelerinin Süleyman Demirel Üniversitesi’ne gelebileceğini belirterek ihbarda bulundu. .

Geçtiğimiz  Cuma günü SDÜ Fen Edebiyat Fakültesi arkasında Ülkü Ocakları ve bölücü örgüt sempatizanı oldukları iddia edilen bir grup arasında başlayan tartışma arbedeye dönüşmüştü.

Isparta’da bir bu eksikti : SDÜ’de PKK terörü haberi için tıklayınız

İşte Çapraz’ın bugün sosyal medya hesabından yaptığı o paylaşım;

Ispartamızda pkk terör örgütü üyelerinin Pazartesi günü ( 29.12.2014) saat: 12:00 ile 16:00 saatleri arasında Afyon-Burdur-Antalya’dan gelecek olan terör örgütü üyeleriyle Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu Kampüsü Fen Edebiyat Fakültesi veya Özgürlük Meydanında (AMFİ) milliyetçi muhafazakar öğrencilere saldırı düzenleyip paçavralarını açacakları iddia edilmekte ve bununla ilgili ciddi çalışmaları olduğu bilinmektedir.

Cumhuriyet Savcılarını göreve çağırıyor ve açık bir şekilde suç duyurusunda bulunuyorum.

Başta Isparta Valimizi, Isparta Emniyet Müdürümüzü, SDÜ Rektörü Hasan İbicioğlu ve tüm yetkilileri görevlerini yapmaya davet ediyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çapraz : Terör örgütü üyeleri Isparta’ya gelebilir için yorumda bulun

    Çapraz : Terör örgütü üyeleri Isparta’ya gelebilir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çapraz : Terör örgütü üyeleri Isparta’ya gelebilir için ilk yorumu yapabilirsin.