Bir ayda 35 milyon TL geldi

Okunuyor | Bir ayda 35 milyon TL geldi

AK Parti Isparta Milletvekili ve Plan – Bütçe Komisyonu Bilgiç’in girişimleri ile Isparta’daki yatırımlar için 1 ayda 35 milyon TL ödenek geldi.

Isparta’nın önemli yatırımları için 1 ay içinde Isparta’ya 35 milyon liralık ödenek geldi. Bu ay ve Şubat ayında da 10 milyon lira daha gelecek.

AK Parti Isparta Milletvekili ve Plan – Bütçe Komisyonu Başkan Vekili Süreyya Sadi Bilgiç’in girişimleri ile Aralık ayında Isparta’daki önemli yatırımlara 35 milyon liralık ödenek geldi.

Sağlık, eğitim, ulaşım, çağrı merkezi, Barla, spor, turizm, üniversite, sanayi, özel idare ve diğer yatırımlar için toplam 35 milyon liranın geldiğini belirten yetkililer, Ocak – Şubat aylarında da 10 milyon liralık yeni ödenek geleceğini açıkladılar.

35 milyon liralık ödenek ile önemli yatırımların hayata geçeceğini belirten AK Parti Isparta Milletvekili Bilgiç, her alanda Isparta’nın hizmet almaya devam edeceğini belirterek:”AK Parti iktidarının farkı her zaman görülmeye devam edecektir. Müjdeli haberlerimiz sürecek” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın