Basın mensupları Ekonomi Kampüsünü gezdi

Isparta’nın prestijli projesi, kent ekonomisine yön veren kuruluşların yer alacağı Ekonomi Kampüsü inşaatı sürüyor. 

Okunuyor | Basın mensupları Ekonomi Kampüsünü gezdi

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nın prestij projesi olan içinde Ticaret Borsası, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, bazı kamu kurumları ve diğer sivil toplum kuruluşlarının da yer alacağı Isparta Ekonomi Kampüsü inşaatı basın mensuplarına anlatıldı. ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Meclis Başkanı Osman Şahlan ve yönetim kurulu üyeleri, Isparta Ekonomi Kampüsü’nde basın mensuplarına yönelik bilgilendirme toplantısı yaptı.

Toplantıya Önceki dönem ITSO Başkanı Hasan Hüseyin Kaçıkoç da katılarak binayı gezdi. ITSO Başkanı Başdeğirmen, basın mensuplarına binayı tek tek gezdirerek bölümleri ve yapılan çalışmaları anlattı.

Basın mensupları Ekonomi Kampüsünü gezdi (12.01.2017)

Kampüs hakkında bilgi veren Başdeğirmen, kampüsün maliyetini 28 milyon lira olarak açıkladı.

Mayıs’ta açılması planlanan Ekonomi Kampüsü Binası’nın Isparta’da en büyük bina olduğunun altını çizen Başdeğirmen, “Binamızın kat yüksekliği 13 katlı bir binanın yüksekliğinde. İnşaatlarda normal şartlarda kat yüksekliği 2,90’dır, bizim binamızda her katın yüksekliği 5 metredir. Bu şekilde kat yüksekliğimiz toprak üzerinde 42-43 metre, bu da 12-13 kata denk geliyor. Bu yönden yüksek ve kaliteli binalar, bütün tesisatın tavandan geçmesi bunun özelliklerinden. Belki de Isparta’da en yüksek bina bizim binamız” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın