Barida 9 Dalda 90 Tübitak Projesine Ev Sahipliği yapıyor

12 ayrı bölgede yapılan, TÜBİTAK tarafından düzenlenen “Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge Yarışması” geçen yılki gibi yine Barida Hotels ‘de gerçekleştiriliyor.Gül Balo Salonu bölgenin çeşitli illerinden katılan öğrencilerin 90 adet projesine ev sahipliği yapıyor. Program açılışı Pazartesi günü saat 13:30 gerçekleştirildi. Projeler 9 dalda hazırlanmış olup 17-19 Mart tarihleri arasında sergilenecek. Bu 90 projeden finalist olanlar ile 2’ncilik ve 3’ncülük derecelerine layık olanlar jüri üyelerinin incelemeleri ile belirlenecek. 20 Mart 2014 tarihinde yapılacak törenle ödüller sahiplerine verilecek.

Katılım ücretsizdir, proje sergilerini görmek isteyen herkes afişe edilmiş tarihlerde otele gelebilir, projeleri yakından inceleyebilir. Süleyman Demirel Üniversitesi Türkiye genelinde önemli bir üniversite olmanın gereğini bir kez daha ortaya koyarak, Isparta’da böyle bir projeye ev sahipliği yapmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Barida 9 Dalda 90 Tübitak Projesine Ev Sahipliği yapıyor için yorumda bulun

    Barida 9 Dalda 90 Tübitak Projesine Ev Sahipliği yapıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Barida 9 Dalda 90 Tübitak Projesine Ev Sahipliği yapıyor için ilk yorumu yapabilirsin.