Aksöz’ün davetine ilk cevap Çakan’dan

Isparta - Şubat 7, 2014 4:37 pm A A

Saadet Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı Süleyman Çakan, Gazeteci Şakir Aksöz’ün belediye başkan adaylarına yönelik davetine olumlu cevap verdiğini belirterek; “Sayın Aksöz ne zaman isterse programına katılmaya hazırım” dedi.

Çarşamba akşamları ‘Ne var ne yok’ isimli programı hazırlayan ve sunan Gazeteci Şakir Aksöz, geçtiğimiz haftaki programında 4 partinin Belediye Başkan Adayını 19 Şubat’ta yayınlanacak olan ‘Ne var ne yok’ programına davet etmiş ve programa kimlerin katılıp – kakılmayacağını da bizzat kamuoyuna duyuracağını açıklamıştı. Aksöz pogramında; Mevcut Belediye Başkanı ve MHP’nin Belediye Başkan adayı Yusuf Ziya Günaydın, Ak Parti Belediye Başkan adayı Nuri Uzaktaş, CHP Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Lütfü Çakmakçı ve Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Süleyman Çakan’ı projelerini programda açıklamaya davet etti.

GAZETECİ AKSÖZ’E İLK OLUMLU CEVAP SÜLEYMAN ÇAKAN’DAN

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Süleyman Çakan, Gazeteci Şakir Aksöz’ün bu davetine olumlu baktığını belirterek; “Sayın Aksöz’ün programı olan ‘Ne var ne yok’ programını ilgi ile izliyoruz. Kendisi, her hafta önemli konu ve konukları gündeme getiriyor. Kendisine, bu anlamda şehre kattığı değerden dolayı teşekkür ediyorum.

“O PROGRAMA KATILACAĞIM”

Sayın Aksöz’ün geçen hafta yaptığı siyasi partilerin Belediye Başkan Adaylarını bir programda toplayıp proje, görüş ve önerilerini açıklama imkanı ve tartışma imkanı verdiğini ve bundan dolayı adayları söz konusu programa katılmaya davet etmişti.

Ben, Saadet Partisi Belediye Başkanı Süleyman Çakan olarak, sayın Aksöz’ün bu davetini olumlu karşılıyor ve tarihi 19 Şubat veya hangi tarihte yapılırsa yapılsın katılacağını buradan beyan ediyorum” dedi.

Isparta - 4:37 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • okuyucu Şubat 8, 2014 1:58 am

    Sayın Çakan, sizin ve çakmaçı’nın dışında diğer adayların katılacağını zannetmiyorum…

SON TWEETLER