AK Parti’nin adayı Altan Raşit Civan mı ?

14 Eylül 2012 Cuma, 00:11
ak_partinin_adayi_altan_rasit_cinvan_mi_h30010

Yerel seçimlere bir yıldan az bir süre kala siyasi partilerde bir çok isim ön plana çıkmaya başladı. Ancak bu isimlerden en ilginci ise Isparta’da Altan Raşit Civan ile yaşanıyor.AK Parti ve MHP’nin ortak uzlaşısıyla 27 Ekim 2013 tarihin yapılması planlanan mahalli idareler seçimi öncesi siyasi partilerin aday adayları ile ilgili isimlerde öne çıkmaya başladı.

Siyasi kulislerden edinilen bilgilere göre Doç. Dr Suat Kolukırık’ın isminin öne çıktığı görülse de tam tersi tablolar yaşanmaya devam ediyor.

Bunun ilk örneği ise geçtiğimiz haftasonu vefat eden aile büyükleri için mevlit okutturan Isparta eski Belediye Başkanlarından Altan Raşit Civan’ın mevlidinde yaşandı.

Isparta halkı tarafında sevilen ve yaptığı hizmetleri unutulmayan Civan’ı özellikle Ak Parti kanadının tam kadro yalnız bırakmaması, önümüzdeki yıl yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti’nin belediye başkan adayı Altan Raşit Civan mı sorusunu akıllara getirdi.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*