32 Gençlik : Yılmayacağız

Isparta - Kasım 16, 2016 4:11 pm A A

Isparta Davrazspor’un en büyük destekçilerinden 32 Gençlik Taraftar Grubu, kent büyüklerinin, takımlarının yanında olduklarını belirterek, “Hiçbir güç bizim bu kenetlenmemize ve şampiyonluk hedefimize ulaşmamıza engel olamayacaktır. Bunu başaramayacaksınız. Bizler 32 GENÇLİK olarak her zaman takımımızın ve camiamızın yanında olup, onlara sahip çıkacağız! Bu anlamsız algıyı oluşturmaya çalışan kişi ve kurumları da kınıyoruz” açıklamasında bulunuldu.

Isparta Davrazspor’un en büyük destekçilerinden 32 Gençlik Taraftar Grubu, son günlerde pembe-yeşilli takımla ilgili rakiplerin ve bazı basın mensuplarının iddialarıyla ilgili bir açıklama yaptı.

İşte o açıklama:

“Yılmayacağız! 32GENÇLİK taraftar grubu Isparta’da Ispartaspor sevdası için tribünlerde Ispartalılardan oluşturulan bir taraftar grubudur. Bizler 32GENÇLİK olarak, her zaman takımımızın destekçisi olduk! Asla kişilerin değil. 2016 -2017 yılı TFF BAL 7. grupta mücadele eden ISPARTA DAVRAZSPOR Kulübü şehrimizi temsil eden ve kaybolan, heyecanı geri kazandırmak adına kurulan bir futbol kulübüdür. Ligin önemli takımları arasında yer alan kulübümüz başta Sayın Isparta Valimiz, Sayın Isparta milletvekillerimiz, Sayın Isparta belediye başkanımız, Sayın kulüp başkanımız, Sayın kulüp yöneticilerimiz ve Ispartaspor sevdalısı tüm Isparta halkının desteğiyle kurulmuştur.

İnşallah bu sene önce grubumuzda lider olacağız. Daha sonrada 3.lig yolunda rakip olarak gelecek olan takımı yenerek hak ettiğimiz yer olan profesyonel liglere ulaşacağız. Son günlerde grubumuzun diğer kulüpleri ve basın kuruluşları hemen her maç sonrası gerek, sosyal medya ve gerekse, yazılı basın da; kulübümüzün lobiler ve baskılar sonucunda galip geldiğini ifade eden paylaşımları dikkat çekmektedir. Bizlerde bu paylaşımları takip ediyor büyük bir şaşkınlıkla hayret içerisinde sabırla İzliyoruz. Tüm kamuoyunun bilmesi gerekir ki ISPARTADAVRAZSPOR Isparta halkının futbol takımıdır.

Bizlerde 32GENÇLİK olarak her zaman içerde ve dışarıda, oynanan tüm maçlar da yanındayız! Ve destekçileriyiz. Hiçbir güç bizim bu kenetlenmemize ve şampiyonluk hedefimize ulaşmamıza engel olamayacaktır. Bunu başaramayacaksınız. Bizler 32 GENÇLİK olarak her zaman takımımızın ve camiamızın yanında olup, onlara sahip çıkacağız! Bu anlamsız algıyı oluşturmaya çalışan kişi ve kurumları da kınıyoruz. Ayrıca kamuoyunda hakemler tarafından kollandığı yönünde bir algı daha oluşturulmaya çalışılması da hiçbir şekilde kabul edilemez! Ligin hemen başında İlk dört haftada hakem hatalarından dolayı 6 puan kaybettiğimiz ne çabuk unutulmuştur. Bunları kimse görmezden gelemez. Hakemlerden en çok zarar gören kulüp ISPARTADAVRAZSPOR’dur.

Ayrıca deplasmanda ve iç sahada sadece takımını destekleyen ve başarılı bir oyun ve mutlak galibiyetten başka bir beklentisi olmayan bizleri de istediğiniz o şiddet çukuruna çekemeyeceksiniz. Bilmenizi isteriz ki şehri müdafaa gerektiğinde gereken neyse yapılacaktır. Tüm kamuoyuna duyurulur. Sayın Isparta halkı, Sayın Isparta protokolü, Sayın Başkan’ımız ve kulüp yönetimi hep bir arada birlik ve beraberliğimizi sürdürerek sezon sonu hak ettiğimiz Sonucu alacağız.”

Isparta - 4:11 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER