23 Nisan Iyaşpark’ta dolu dolu kutlanacak

Okunuyor | 23 Nisan Iyaşpark’ta dolu dolu kutlanacak

Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi 23 Nisan için özel olarak hazırladığı etkinliklerle çocukların dünyasına renk katacak. Etkinlikler 22 Nisan Cumartesi günü başlıyor. Çocuklarımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde hazırlanan eğlenceli programlarla neşe ve coşku içinde geçirecek.

22 Nisan Cumartesi günü başlayacak olan kutlama programı gün boyunca 13.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Kutlama programı saat 13.00’te Beni Yıka ve Dry Dry Kuru Temizleme sponsorluğunda gerçekleştirilen “2.Çiçek Dikme Şenliği” ile başlayacak. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan şenlik aynı zamanda bir geri dönüşüm projesi olarak ta değerlendiriliyor. Kutlamalara katılan çocuklarımız özel olarak hazırlanmış dikim alanında kullanılmış pet şişelere kendi elleri ile çiçekler dikiyor ve bu çiçeklere kendi isimlerini yazıyorlar. Dikilen çiçekler AVM içinde çeşitli alanlara yerleştiriliyor.

Yine gün boyu devam edecek etkinlikler kapsamında çocuklarımızı tiyatro gösterileri, yüz boyama, bayrak ve balon dağıtımı etkinlikleri bekliyor. Düzenlenen etkinlik ve sürprizler çocuklarımızın bayram sevincini ikiye katlayacak. Iyaşpark AVM’de gerçekleşen etkinliklerin bir kısmı farklı zaman dilimlerinde Iyaş Bulvar AVM’de de düzenleniyor. Iyaş Bulvar AVM ve Iyaşpark AVM yine bir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda daha çocuklarımızın zihninde muhteşem hatıralar ve anılar bırakacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın