19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. yılı ilimizde sade bir programla kutlandı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Atatürk anıtına çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

Covid-19 salgını nedeniyle sosyal mesafe kuralları çerçevesinde, asgari sayıda katılımla gerçekleşen çelenk sunma törenine Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek ve şube müdürleri katıldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler meydanında saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından düzenlenen tören sona erdi.

Hafta içinde dijital ortamda devam edecek 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında bu akşam saat 19:19’da Atatürk stadyumunda İstiklal Marşı okunacak. 

Stadyum ve evlerin balkonlarından İstiklal Marşı hep bir ağızdan okundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında saatler 19.19’u gösterdiğinde vatandaşlar, evlerinin balkon ve pencerelerinden İstiklal Marşı’nı okudu.

Karantinadaki Türk vatandaşları hep bir ağızdan İstiklal Marşını okudu

Isparta’daki öğrenci yurdunda kalan 147 Türk vatandaşı da saatler 19.19’u gösterdiğinde hep bir ağızdan İstiklal Marşını okudu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için yorumda bulun

    19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için ilk yorumu yapabilirsin.