Isparta Davrazspor’dan kamuoyu bilgilendirmesi

Isparta - Mayıs 26, 2017 8:58 am A A

20 Mayıs 2017 tarihinde Isparta DavrazSpor’un olağan genel kurulu gerçekleştirilmiş olup bu kongrede eski başkanımız Bülent Sarıgül başkanlık bayrağını yeni başkanımız Mustafa Özaydın’a devretmiştir. Yeni başkan Mustafa Özaydın ve Yönetim Kurulu üyeleri genel kurulun hemen ardından Transfer Komitesi üyelerini oluşturmuş olup, komite temsilcileri;

Ali Tulum, Nurettin Akgül, Bayram Erdinç, Erhan Oturak, ve Nazmi Esen olarak tespit edilmiştir.

Transfer komitemiz görevlerine başlamış olup, yeni dönem teknik heyet ve oyuncu kadrosunun oluşması için üstün gayret sarf etmektedirler.

Yeni yönetimimiz Mustafa Özaydın başkanlığındaki ilk toplantısını 24 Mayıs 2017 tarihinde Barida Otelde yapmış ve bu toplantıda da yönetim kurulu üyelerinin görev dağılımı gerçekleşmiştir.

Bu görev dağılımının ardından;

Genel Sekreterlik ve Basın Sözcülüğüne;

Barış Gümüş

İdari işlerden sorumlu başkan yardımcılığına;

Aziz Şencan

Mali işlerden Sorumlu başkan yardımcılığına;

Şükrü Başdeğirmen

Futbol Şubesinden sorumlu başkan yardımcılığına;

Nurettin Akgül getirilmiştir.

Diğer yönetim kurulu üyeleride kulübün idari, finans ve futbol şubesi işleyiş alanlarında görev sahibi olmuşlardır.

Yönetim kurulumuz önümüzdeki günlerde takımımızın Sportif Direktörünü de değerli Isparta kamuoyu ile paylaşacaktır.

Yaptığımız yönetim kurulu toplantısı neticesinde büyük Isparta DavrazSpor taraftarına yakışır, Isparta Davraz Sporumuza gelir sağlamak amaçlı, tescilli ürünlerimizin sergileneceği ve satışa sunulacağı DavrazStore ürünleri en kısa zamanda ilgili satış mağazalarında kıymetli hemşerilerimizin beğenisine sunulacaktır.

Isparta Davraz Spora Gönül vermiş değerli hemşerilerimiz, kıymetli kamuoyu; başkanımız Mustafa Özaydın bey ve Transfer Komitesi, çalışmaları neticesinde geçmiş dönem takımımızın ikinci hocası olan, memleketimizin evladı Gökhan Çelebiyi antrenörlük görevine, Hüseyin Usku’yu ise antrenör yardımcılığı görevine getirmiştir. Yine transfer komitemiz geçen sezon kalemizde görev yapan ve kaptanımız Sofu Baykal’la bir yıllığına sözleşme imzalamıştır.Takımımıza ve camiamıza hayırlı olmasını dileriz..

Sevdamız Isparta Davraz Sporumuzun kıymetli taraftarı ve hemşerilerimize tüm çalışmalarımız düzenli olarak şeffaf bir yönetim anlayışı ile aktarılacaktır, kulübümüzün resmi basın açıklamaları haricinde yapılan veya yapılacak hiçbir habere itibar edilmemesi mutlaka kulübümüzün resmi açıklamasının beklenmesi Isparta Davraz Sporumuza gönül vermiş tüm hemşerilerimizden ricamızdır.

2017-2018 sezonunun Isparta Davraz Sporumuzun Şampiyonluğu göğüsleyeceği bir sezon olması ümidiyle tüm taraftarlarımıza saygılar sunar, kıymetli desteklerini bekleriz..

Isparta Davrazspor Yönetim Kurulu Adına
Basın Sözcüsü/Genel Sekreter
Barış GÜMÜŞ

Isparta - 8:58 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER