ISPARTA BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN MAZBATASINI ALDI

Isparta - Nisan 4, 2019 2:51 pm A A

AK Parti’den Isparta Belediye Başkanı seçilen Şükrü Başdeğirmen, düzenlenen törenle mazbatasını aldı.

Isparta Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Salonunda düzenlenen mazbata törenine, AK Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, çok sayıda parti yöneticisi ve vatandaş katıldı.

Başdeğirmen törende yaptığı konuşmada, “Yüce Rabbim, sizlerin takdiriyle bunu bizlere uygun gördü. Bizlerin amacı, bundan sonraki çalışmalarımız, bu önemli günden sonra, bu kutlu görevi aldıktan sonra hep beraber tüm dostlarımızla ve arkadaşlarımızla beraber memleketimize hayırlı işler yapabilmeyi bizlere nasip etsin” dedi.

Daha sonra Hükümet Meydanı’na çelenk sunan Başdeğirmen, buradan Belediyeye geçti.

Başdeğirmen, Belediye binası önünde şöyle konuştu; “Isparta belediye başkanı olarak biraz önce mazbatamızı aldık. Bundan sonra, önümüzdeki 5 yıl içerisinde hep beraber çalışacağız, hep beraber başaracağız. Kadınımızla, erkeğimizle, çocuğumuzla, engellimizle hep beraber çalışacağız.

Bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Yusuf Ziya Günaydın’a teşekkür ediyorum. Biz de ekibimiz ve meclis üyelerimizle beraber şehrimizi bir adım daha ileriye götüreceğiz.

Isparta - 2:51 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • salih Nisan 9, 2019 8:29 am

    Şükrü kardeşimize Hayırlı olsun ALLAH yardımcısı olsun bir AKP li olarak aylardır çünür güneş apart önüne asfalt yaptıramadık yol resmen köstebek yuvası çünür.e en küçük bir hizmet yok başarılar ŞÜKRÜ kardeşim durma yoluna devam et…….

  • salih Nisan 9, 2019 8:34 am

    TEBRİKLER ŞÜKRÜ KARDEŞİM

SON TWEETLER