İletişim


Bize Ulaşın

Email : gazete32@gmail.com

Gazete32.com.tr Hakkında

gazete32.com.tr, Isparta ili ve ilçeleri hakkında en güncel haberlerin yayınlandığı bir haber sitesidir. Isparta il, ilçe ve köylerinde meydana gelen türlü gelişme gazete32.com.tr tarafından en hızlı şekilde ziyaretçilere ulaştırılmaktadır.

gazete32.com.tr’de güncel haberlerin yanı sıra, Isparta ilindeki hastane ve doktor bilgileri, Isparta ilindeki her türlü etkinlikler, Isparta sinemalarında yayınlanan filmler ve seans bilgileri, Isparta ilindeki şairler ve şiirleri, Isparta halkının ihtiyacı olacak önemli telefonlar ve internet adresleri, gelecek 7 günün hava durumu bilgisi ve bir aylık namaz vakitleri tablosu bulunmaktadır. Bu yönüyle gazete32.com.tr, Isparta halkının ihtiyacı olan her türlü bilgiyi tek adreste toplayarak, ziyaretçilerine aradıkları bilgiyi hemen bulma konusunda kaliteli bir hizmet vermektedir.

gazete32.com.tr’de bulunan fikir paylaşımları bölümünde Isparta halkı gerek belediye ve milletvekilleri konusunda, gerek Isparta esnafı hakkında, gerekse diğer konu başlıkları hakkında hem fikrini paylaşma, varsa şikayetlerini yazma ve diğer Ispartalı’ların görüşlerini öğrenme fırsatı elde etmektedir.

gazete32.com.tr sadece Isparta halkına değil, Isparta hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere, Isparta’i ziyarete geleceklere veya Isparta’i merak edenlere de hitap etmektedir. Isparta ilinin tarihi, coğrafi durumu, kültürel yapısı, gezilecek yerleri ve gelenek görenekleri hakkındaki bilgiler de sitemizde bulunmaktadır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın