İletilen problemler kısa süre içinde çözüldü

Isparta - Şubat 13, 2018 9:02 am A A

Vali Şehmus Günaydın Darıderesi ve Kadılar köyünü ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Vali Günaydın talep ve önerileri dinledi, iletilen konuların çözülmesi için yetkililere talimat verdi.

Vali Günaydın ilk olarak merkeze bağlı Darıderesi Köyü’nde incelemelerde bulundu. Köy muhtarından bilgi alan Vali Günaydın iletilen taleplerle ilgili gerekli çalışmaların yapılması talimatı vererek köyde ceviz fidanı dikimi için de çalışma yapılmasını istedi.

Ardından merkeze bağlı diğer bir köy olan Kadılar köyüne geçen Vali Günaydın okul bahçesinde çocuklarla sohbet ederek hediyeler verdi. Ardından vatandaşlarla bir araya gelen Vali Günaydın talep ve önerilerini dinleyerek, kilit parke taşı talebinin bu sezon yerine getirilmesini istedi.

Ziyarette ayrıca kadınları da dinleyen Vali Günaydın iletilen taleplerin çözülmesi için ilgililerden çalışma yapılmasını istedi.

Vali Günaydın Kadılar Köyü’nde yaptığı açıklamada Vatandaşların köyden şehre göç etmesini engellemek ve köyleri daha cazip hale getirebilmek için alt yapı çalışmalarının hızla tamamlanması gerektiğini söyleyerek vatandaşlar tarafından iletilen taleplerin değerlendirilerek en kısa sürede ihtiyaçların karşılamaya çalışılacaklarını söyledi.

Valilik olarak bütün köyleri gezdiklerini aktaran Vali Günaydın, vatandaşların taleplerini kendilerinden dinlemenin, sorunları çözmede daha hızlı ilerlemeyi sağladığını ve iletilen sorunların büyük kısmının kısa bir sürede çözüldüğünü söyledi.

Isparta - 9:02 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER