İlçelere örnek olacak proje

Isparta - Ağustos 24, 2017 8:09 pm A A

Ş. Karaağaç’ta genç iş adamı Ferhat Yaman bütün ilçelere örnek olacak apart –site projesine başladı. Proje toplumun bütün kesimlerine hitab ediyor

Isparta’nın ilçelerindeki yaşam kalitesini artıracak ve imkanı olana karlı bir yatırım imkanı sağlayacak projeye Ş. Karaağaçlı genç işadamı Ferhat Yaman imza atıyor.

Ş. Karaağaç’ta 13 yıldır yurt işletmeciliği yapan Ferhat Yaman Kanal 32’nin en çok izlenen programı “Ne Var Ne Yok?”a konuk oldu. Yeni projesi hakkında bilgi veren Yaman, Ş. Karaağaç’ın yeniden büyümeye başladığının altını çizdi.

Apart – site prkojesinin temelini atan Yaman’ın projesi diğer ilçelerde de uygulabilir bir proje.
Yamanlar öğrenci yurtlarının sahibi olan Ferhat Yaman proje hakkında şu bilgileri verdi:

”İlçe dışındaki gurbetçilerimizden, memura, öğrencilerden, emeklilere, esnaftan, çiftçimize kadar projemizde herkese karlı bir yatırım imkanı sunuyoruz. 86 apartımızın bulunacağı sitemizde havuzdan, güvenliğe kadar her türlü imkan bulunacak. Fiyatlar makul ve yatırımın geri dönüşümü 7 – 10 yıl arası.

Apart alan vatandaşlarımız ister kendileri oturacak, isterlerse biz kiracı garantisi veriyoruz. İlçemiz büyüyor ve nüfusu artıyor. İlçemizdeki hayat standardını yükseltecek bir çalışma yapıyoruz. Kızıldağ’da kalmak isteyenlere de apartlarımızda imkan sunacağız. 1 yıl içinde inşaat bitecek ve hizmete girecek. Projemize büyük bir ilgi var ve bu da bizi memnun ediyor.”

Isparta - 8:09 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER