İki kadının katili yakalandı

Isparta - Eylül 26, 2018 12:02 pm A A

Isparta’da otobüs durağında bekleyen kadını yardım bahanesiyle aracına alıp boğarak öldürdükten sonra gasp eden zanlı, kentte yaklaşık 2 aydan bu yana kayıp olarak aranan başka bir kadını daha öldürdüğünü itiraf etti.

Edinilen bilgiye göre, gideceği yere götürmek için Nurten Akyıldız’ı aracına alan Bekir Çiftçi’nin daha sonra kadını boğarak öldürdüğü ve kolundaki bileziği aldığı ortaya çıktı. Kadını daha sonra Gökçay Mesireliği’nde gömdüğü tespit edilen Bekir Çiftçi’nin evinde yapılan aramalarda ise Nurten Akyıldız’a ait ziynet eşyasının ele geçirildiği öğrenildi.

43 yaşındaki Bekir Çiftçi, Isparta’da geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana kayıp olan Suna Özbey’i de öldürdüğünü itiraf etti.

Isparta Emniyeti tarafından yapılan araştırmalar sonucu Özbey’in cesedi de zanlının itiraf ettiği Isparta Atış Poligonu’nda bulundu.

Bekir Çiftçi’nin  18 yıl önce de 72 yaşındaki Müzeyyen Gürgen’i 42 yerinden bıçaklayarak öldürmekten ömür boyu hapis cezası aldığı, daha sonra Rahşan affı ile hapisten çıktığı ortaya çıktı.

Isparta - 12:02 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER