Günaydın destek verdi, ISAPDER madalya kazandı

Isparta - Şubat 19, 2018 2:59 pm A A

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ın desteğiyle, Çorum Belediyesi 1. Ulusal Aşçılar ve Pastacılar Şampiyonasına katılan, Isparta Aşçılar ve Pastacılar Derneği yönetimi ile üyeleri, çeşitli kategorilerde toplam 4 madalya kazanarak, Isparta’yı zirveye taşıdılar.

Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu’na bağlı Karadeniz Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi olan Çorum Aşçılar ve Pastacılar Derneği tarafından, geçtiğimiz hafta 1.Ulusal Aşçılar ve Pastacılar Şampiyonasını gerçekleştirildi. Bu organizasyona ilimizi temsilen Isparta Aşçılar ve Pastacılar Derneği yönetimi de katıldı. Çeşitli kategorilerde yarışlara giren ISAPDER heyeti, toplam 4 madalya alarak, şehre döndü. Yarışma hakkında bilgiler veren Isparta Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Alim Çimenkaya: ‘Aldığımız dereceler sonucunda öğrencilerimizle Ispartamıza 4 madalya kazandırdık. Çorum yarışma alanını gül suyuyla yıkadık. Standımıza gelen misafirlere gül lokumu ve güllü irmik helvası ikramında bulunduk.

İlimizi ve belediyemizi en iyi şekilde temsil ettiğimizi düşünüyoruz. Bu şampiyonaya katılmamızı sağlayan ve desteklerini esirgemeyen Isparta Belediye Başkanımız Yüksek Mimar Sayın Yusuf Ziya Günaydın’a, Başkan Yardımcıları Recep Erdem’e, Aydın Şanlıtürk’e, Özel Kalem Müdürü Ali Tulum’a Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İrfan Veli Kayacan’a derneğimizin yönetim kuruluna ve üyelerine teşekkür ederim. Isparta adına daha güzel çalışmalara imza atacağız. Belediye Başkanımızın muhteşem tavrı, bizlere şevk veriyor. Belediyemizin destekleri ile bütün faaliyetlere katılacağız. En yakın 16 – 17 – 18 Mart’ta Afyonkarahisar Ulusal Aşçılar ve pastacılar şampiyonası var. Nasip olursa oraya da katılmak istiyoruz. İlimizi, mesleğimizi ve belediyemizi temsil etmek bizlere gurur veriyor.’ dedi.

Isparta - 2:59 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER