Fenerbahçe’nin Kupa heyecanına ortak oldu

Isparta - Mayıs 22, 2017 6:18 am A A

Euroleague Final Four’da final heyecanı nefes kesti. Fenerbahçe, basketbolun en büyük kupasında Olympiakos’u 80-64 yenerek kupanın sahibi olurken, Isparta Belediyesi de, belediye önünde bulunan dev led ekrandan maçı yayınladı. Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’da maçı yüzlerce taraftarla birlikte belediye önünden takip etti. Fenerbahçe’yi kupayı kazanmasından dolayı kutlayan Başkan Günaydın, “Sevinçli bir gece yaşıyoruz. Bende bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe’yi ve taraftarını tebrik ediyorum” dedi.

Isparta Belediyesi Euroleague Final Four’da Fenerbahçe’nin Olympiakos’u 80-64 yendiği karşılaşmayı belediye önünde bulunan dev ekrandan canlı olarak yayınladı. Maç öncesi Mimar Sinan Caddesinin belediye önü trafiğe kapatılırken, yüzlerce sporsever Fenerbahçe Basketbol Takımının kupayı kazandığı maçta bir araya geldi. Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’da, bu gecede yüzlerce Fenerbahçe taraftarını ve sporseveri yalnız bırakmadı. Karşılaşmanın son düdüğü ile birlikte Fenerbahçe basketbolun en büyük kupasını müzesine götürmeye hak kazanırken, Başkan Günaydın da, bir Galatasaraylı olarak kazanılan kupadan dolayı taraftarları tebrik etti.

Başkan Günaydın, “Sevinçli bir gece yaşıyoruz. Fenerbahçeli gençlerimiz ve sporseverimizle birlikte maçı belediyemiz önündeki led ekrandan birlikte seyrettik. Fenerbahçe’mizin ezici bir farkla maçı kazanması ve kupayı alması güzel oldu. Bende bir Galatasaraylı olarak bu sevince dahil oldum. Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe’yi ve taraftarını kutluyorum. Türkiye’yi tebrik ediyorum, Fenerbahçe’yi tebrik ediyorum. Her şey çok daha güzel olsun diyorum” dedi.

Isparta - 6:18 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER