İsrail’in Türkiye’deki ‘bomba’ oyunu

‘Kudüs Muhafızı’ Raed Salah, İsrail’in Filistin’de bir yeri işgal etmeden önce Türkiye’de patlama gibi olayların yaşandığını söyledi.

Okunuyor | İsrail’in Türkiye’deki ‘bomba’ oyunu

Dünya medyasının Filistin konusunda yakından takip ettiği, kanaat önderi, Filistin İslami Hareketi Lideri ve namı diğer “Kudüs Muhafızı” Şeyh Raid Salah Kanal7’den Mustafa Yürekli’ye röportaj verdi. Hem Türkiye hem de Filistin ile alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

TÜRKİYE ‘BOMBA’ İLE UĞRAŞIRKEN İSRAİL İŞGAL EDİYOR

İsrail askerlerinin, Yahudi olmayanları çocuk olsa bile katletmekten çekinmediğini belirten Salah, İsrail’in bir yeri işgal etmeden veya halkı göç etmeye zorlamadan önce Türkiye’de patlama ya da ayaklanma olaylarının yaşandığını, Türkiye kendi gündemiyle uğraşırken İsrail’in yasa dışı faaliyetlerini kolayca yaptığını ifade etti. 

”Kudüs sokaklarında, Batı Şeria’da kız-erkek çocuk-yaşlı ayırt etmeden İsrail askerleri veya Yahudi yerleşimciler tarafından günden güne bir nesli yok edercesine onlarca masum öldürülmektedir. Göçe zorlanmaktadır. Bu büyük Siyonist rüyasının Filistin engeline kullandığı bir uygulama. Bir de önlerinde Türkiye engeli var. Filistin’de bir bölgeyi işgal etmeden önce Türkiye’de ya bomba patlar ya da bir ayaklanma olur, Türkiye bu gündemle uğraşırken İsrail işgalini ya da katliamını gerçekleştirir. Bu şekilde de Türkiye engelini aşmış olur. Bunu Türkiye’de yaşayıp televizyondan basını takip ederek fark etmek zor. Filistin ajanslarını takip edip, kendi ülkenizdeki haberlerle birleştirirseniz ne demek istediğimi anlayabilirsiniz”

<

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın