Dualarımız askerlerimizle, yolunuz açık olsun

Isparta - Ocak 22, 2018 8:28 pm A A

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terör örgütü YPG’nin işgali altındaki Afrin’e gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’na ilişkin bir mesaj yayımladı.

ITSO Başkanı Başdeğirmen, Bölgede huzur ve güvenliğin sağlanması açısından başlatılan harekâtın, terör örgütlerine gereken mesajı vereceği söyledi. ITSO Başkanı Başdeğirmen, “TSK, hudutlarımızda ve bölgede istikrarı sağlamak maksadıyla Afrin bölgesinde PKK, KCK, PYD, DEAŞ mensubu teröristleri etkisiz hale getirmek dost ve kardeş bölge halkının bunların baskı ve zulmünden kurtulmasını sağlamak üzere ‘Zeytin Dalı’ harekatını icra etmeye başlatıldı. Mehmetçiğimizin bu görevden de alnının akıyla çıkacağına inancımız tamdır.

Askerlerimizin kayıp vermeden zafer haberleriyle dönmesini bütün kalbimle diliyorum. Türk milleti her zaman olduğu gibi söz konusu vatan olduğunda yek yürek olmuştur. Bizlerde kalbimizle dualarımızla askerlerimizin yanındayız. Operasyon sırasında gazi olan askerlerimize de acil şifalar diliyorum. Yolunuz, yolumuz açık olsun.”dedi.

Isparta - 8:28 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER