Cesedi parçalanmış halde bulundu

Isparta - Kasım 21, 2017 8:54 am A A

Isparta’nın Yalvaç ilçesine bağlı Leblebiciler Mahallesi’nde yalnız yaşayan Mehmet Tekeli, 8 Kasım Çarşamba günü ‘Bankaya gidiyorum’ diyerek evden çıktı. Mehmet Tekeli’nin karşı dairesinde oturan oğlu Ramazan Tekeli, babasından haber alamayınca durumu polise bildirdi. 3 yıldır alzheimer rahatsızlığı yaşadığı belirtilen Mehmet Tekeli’nin bulunması için çalışma başlatıldı.

Arama kurtarma ekiplerinin çalışmaları devam ederken, Mehmet Tekeli’nin cesedi,  Yalvaç ilçe merkezine 3 kilometre uzaklıkta bulundu. Haber verilmesi üzerine gelen jandarma ve sağlık ekiplerinin incelemesinde Mehmet Tekeli’nin cesedinin parçalandığı, her iki kolu ve sol bacağının ise yerinde olmadığı tespit edildi. Ekipler, Tekeli’nin başını ise gövdesinden 3 metre ileride parçalanmış halde, ceket, ayakkabı ve çoraplarının ise düzgün bir şekilde çıkarılmış halde bedeninden 5 metre ileride buldu. Tekeli’nin üzerindeki bir miktar paranın ise ceket cebinde olduğu belirlendi.

Mehmet Tekeli’nin cesedi, incelemelerden sonra otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi. Tekeli’nin cesedinin sokak köpekleri ya da yabani hayvanlar tarafından parçalandığı ihtimali üzerinden duruluyor.

Isparta - 8:54 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER